Ian's World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Σχολιασμός των επεισοδίων 4ης...
Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού I_icon_minitimeΣαβ Ιουν 08, 2013 7:35 am από NtinaSomerhalder

» Ian/Damon Photos
Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού I_icon_minitimeΠαρ Απρ 12, 2013 4:00 pm από Dalia Mikaelson

» Σχόλια για το : Μια Αρχαια Αναμνηση
Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού I_icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2013 2:03 am από Gossip Girl

» Σχόλια για το : Μια Παντονινή Αναμνηση
Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 31, 2013 10:06 am από NuSeble

» Μια Αρχαία Ανάμνηση
Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 31, 2013 10:02 am από NuSeble

» Μια Παντονινή Ανάμνηση
Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 31, 2013 9:35 am από NuSeble

» Συστήσου...!!!!!!
Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 28, 2013 6:38 am από Dark Temptation

» Interviews
Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού I_icon_minitimeΤετ Μαρ 27, 2013 3:18 am από NuSeble

» Joseph's Twitter
Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 21, 2013 11:19 am από Dark Temptation

Εικονοθήκη
Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού Empty
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Gossip Girl
The Directors
The Directors
Gossip Girl


Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ημερομηνία εγγραφής : 21/10/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Damon's paradise

V.I.P Pass
Ian characters: Dexter-Pulse

Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού   Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού I_icon_minitimeΤετ Νοε 07, 2012 2:43 am

Αυτό το fic μου θα γυρίσει όλα τα φόρουμ το βλέπω εγώ Razz

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia Mikaelson
Newbie
Newbie
Dalia Mikaelson


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland...

V.I.P Pass
Ian characters: Damon-The Vampire Diaries

Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού   Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού I_icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2013 3:40 pm

Θα ήθελα παρακαλώ να μεταφέρω εδώ τα σχόλια του τελευταίου κεφ. (17ου) της αγαπημένης μου ιστορίας ... Smile

Ομορφιά μου τι ήταν τούτο;! Από που να αρχίσω και που να σταθώ και να τελείωσω;! Έχω μείνει έτσι Shocked με το συμπάθειο και ακόμα δεν έχω διαβάσει τπτ... ή μήπως όχι;!
Καταρχήν... τα κεφάλαια όπως είχες πει κι εσύ αποκτούν περισσότερη έκταση! Αυτό με ικανοποιεί ιδιαίτερα και λαμβάνοντας υπόψιν τον τρόπο με τον οποίο γράφεις (εκφραστικότητα, κτλ) θα το απολαύσω στο έπακρο, δεν το συζητώ. Twisted Evil
Τι να πρωτοσχολιάσω;! Την τρυφερή αγάπη που τρέφουν οι θείοι Στέφαν και Κάθριν. Δείχνουν να έχουν δεθεί περισσότερο με την οικογένεια με το πέρασμα των χρόνων. Πολύ όμορφο αυτό. Την υπερπροστατευτίκοτητα του πατέρα Ντέιμον. Τι γλυκός πατέρας, τον λατρεύω. plz
Την παρουσία του Κλάους στα γενέθλια; Ωρή τι ήταν τούτο; Μόνο μη μου βάλεις την Λίλιθ να ερωτεύεται και τον πατέρα εκτός απ'τον γιο γιατί δεν το γλυτώνω το εγκεφαλικό μετά. lol! Εκτός απ'αυτό η στάση του Κλάους απέναντι στην υποψήφια φύλακά του καθώς επίσης κι η ανταπόκριση εκείνης απέναντί του δείχνει (παρόλες τις αντιδράσεις βέβαια της οικογένειας) πως κι αυτός αποτελεί κομμάτι αυτής της 'οικογένειας' , τλχστν αυτό πέρασε σε μένα. Για να μην μιλήσω βέβαια για την στιγμή που η αγαπητή Κάρολάιν ζήτησε απ'την ανιψιά της να μην φύγει το σαγηνευτικό υβρίδιο.
Αλήθεια θα μιλήσουν-βρεθούν οι δυο τους κάποια στιγμή; (Κλάους & Κάρολαιν) Ευελπιστώ σε επόμενο κεφ. ...
Επίσης μ'άρεσαν βέβαια και τα δώρα που μοιράστηκαν, τι να πω για το γρήγορο αυτοκίνητο του θείου Στέφαν, ή για το κόσμημα του Κλάους (Ααααχχχ Σάλαζαρ instantlove ), οι αντιδράσεις του Ντέιμον με το λύκο... crier Κρατάτε τον υπερπροστατευτικό πατέρα.. crier
Και το αποκορύφωμα, το κορίτσι θέλει να πάει διακοπές , να μείνει μόνο του... Και στην φράση "Θα σου στείλω τον γιο μου" έχω μείνει έτσι faint
Περιμένω με ανυπομονησία το 18ο κεφ, μην το καθυστερήσεις... Θέλω να διαβάσω και (να δω) ακόμα πολλά που μου'χουν μείνει αναπάντητα στο μυαλό... ξέρεις εσύ... Twisted Evil lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gossip Girl
The Directors
The Directors
Gossip Girl


Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ημερομηνία εγγραφής : 21/10/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Damon's paradise

V.I.P Pass
Ian characters: Dexter-Pulse

Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού   Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2013 1:48 am

Γλυκιά μου, τα σχόλιά μου τα ξέρεις ήδη οπότε δεν θα μπω στην διαδικασία να στα ξαναπώ. Αλλά θέλω να σε ευχαριστήσω που μετέφερες τα σχόλιά σου εδώ. Δεν έχω σκοπό να πάρω το φικ απο εδώ οπότε τα σχόλια σου είναι ασφαλή εδώ! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia Mikaelson
Newbie
Newbie
Dalia Mikaelson


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland...

V.I.P Pass
Ian characters: Damon-The Vampire Diaries

Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού   Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2013 2:09 am

Οκ Very Happy !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σχόλια για το: Λίλιθ: Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σχόλια για το : Black Stallion
» Σχόλια για το : Το Κλειδί
» Σχόλια για το : The Cure
» Σχόλια για το ; To παιχνίδι του δολοφόνου.
» Σχόλια για το : To tango της Κάρολάιν

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ian's World :: Creativity Corner :: Author's Corner :: Σχόλια για τα Fanfictions-
Μετάβαση σε: